Fotogalerie - 09.04.2010 požár Blučina
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru suché trávy a náletových křovin v přírodním parku Výhon – lokalita Strže v k.u. Židlochovice, jednotka vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+7.
     Po příjezdu na udanou lokalitu však žádný požár nebyl nalezen,  velitel zásahu (velitel jednotky HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice) určil jednotku k provedení průzkumu z horní strany přírodního parku v lokalitě Strže, mezi tím jednotka HZS požár nalezla v lokalitě Nové Hory v k.u. Blučina. Jednotka proto přejela k místu požáru.
Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár suché trávy a náletových křovin na ploše cca 40 x 80 m ve svažitém terénu, požár byl lokalizovaný jednotkou HZS.
     Velitel jednotky se nahlásil veliteli zásahu, který určil jednotku k zásahu za pomoci jednoduchých hasebních prostředků (zádových postřikovačů) k provedení likvidace požáru, byly dohašeny zbylá ohniska na celé ploše požářiště a požár tak likvidován. Následně byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 55