Fotogalerie - 02.08.2009 Požár Vojkovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK ve 22:16 hod k požáru polního porostu mezi obcemi Židlochovice a Vojkovice v prostoru mezi benzínovou stanicí a řekou Svratkou, jednotka vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+9.
     Při cestě na místo mimořádné události byly zjištěny popadané větve na silnici II/425 v úseku Židlochovice – Vojkovice. Vzhledem k prioritě hašení požáru bylo velitelem jednotky  rozhodnuto pokračovat dále k místu požáru.
     Po příjezdu na místo požáru se jednotka nahlásila veliteli zásahu (VD HZS Jmk PS Židlochovice) a informovala ho o spadaných větvích na silnici, ten tuto informaci předal dále na KOPIS HZS Jmk a rozhodl o dalším postupu.
Vzhledem k vydatnému dešti byl požár (způsobený od spadeného elektrického vedení) již lokalizován jednotkou HZS a tak byla naše jednotka určena do zálohy do doby likvidace požáru.
Po likvidaci požáru byla jednotka určena VZ na odstraňování spadených větví na silnici II/425 v úseku Židlochovice – Vojkovice. Při té příležitosti byly také postaveny popadané značky přechodného dopravního značení sloužící k usměrnění dopravy z důvodu probíhajících stavebních prací na vozovce.
Po odstranění všech nebezpečných větví a uvedení přechodného dopravního značení do původního stavu se jednotka vrátila na základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 126