Fotogalerie - 04.04.2009 - požár Blučina

     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 8:12 hod k požáru sklepa rodinného domu v obci Blučina na ul. Zahradní č.p. 505,  jednotka vyjela s DA VW T4 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+7.
     V době příjezdu naší jednotky na místo události se zde již nacházela jednotka HZS JMK ÚO Brno - PS Židlochovice a JSDH Blučina, jednalo se o požár v prostorách sklepu dvoupodlažního rodinného domu, v důsledku požáru byl zraněn - popálen spolumajitel domu, ten byl v péči zasahujících hasičů.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd jednotky veliteli zásahu, který určil naši jednotku k doplnění zasahujících hasičů při likvidaci požáru ve sklepním prostoru, kdy po provedené lokalizaci požáru byl vynášen uskladněný materiál. Po provedené lokalizaci bylo zjištěno, že ve sklepním prostoru uniká zemní plyn, do doby jeho zastavení jednotka prováděla skrápění vyskladněného materiálu a chlazení okolí. Následně na rozkaz velitele zásahu jednotka nasadila přetlakovou ventilaci k odvedení horkého kouře ze sklepních prostor a dále pokračovala v likvidačních pracích, k doplnění CAS 20 Iveco bylo utvořeno dopravní vedení. Po provedené likvidaci požáru byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.

 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 111