Fotogalerie - 18.03.2009 - požár Hrušovany u Brna

     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 07:47 hod k požáru zahradní chaty za rodinným domem v Hrušovanech u Brna u vlakové nádraží na ul. Tyršova, jednotka vyjela s CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+5.

     V době příjezdu naší jednotky na místo události se zde již nacházela místní  jednotka SDH Hrušovany u Brna. Jednalo se o požár střechy dřevěného zahradního přístavku, který se nacházel v těsné blízkosti zděné budovy. Na místě události se nacházeli dělníci z přilehlé stavby a zasahovali zahradní hadicí.

     Velitel jednotky provedl průzkum místa události, požárem byla zasažena střešní konstrukce zahradního, dřevěného přístavku na ploše cca 2 čtvereční, požár byl lokalizován dělníky z přilehlé stavby, kteří rozebírali hořící lepenku a dřevěnou střešní konstrukci. Po provedeném průzkumu se na místo události dostavila jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Pohořelice, jejímuž veliteli bylo předáno velení místa zásahu. Jednotka dále provedla na rozkaz velitele zásahu za pomoci nastavovacího žebříku a jednoduchých hasebních prostředků dohašení doutnajících latí a trámu střešní konstrukce. V průběhu dohadovacích prací byla provedena částečná evakuace uskladněného materiálu z přístavku. Po provedené likvidaci požáru byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na místo své dislokace.

 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 36