Fotogalerie - 18.04.2012 - požár Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru suché trávy v přírodním parku Výhon v lokalitě u vodojemu v k.u. Židlochovice, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+9.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár klestu a suché trávy na ploše cca 50 x 50m, na místě události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice za pomoci vysokotlakého proudu k lokalizaci a likvidaci požáru klestu a jednoduchých hasebních prostředků k lokalizaci požáru travnatého porostu.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k zásahu za pomoci jednoduchých hasebních prostředků – zádových vaků ERMAK a k doplnění zasahujícího družstva jednotky PS Židlochovice při lokalizaci požáru suché trávy, po provedené lokalizaci požáru byly postupně dohašeny všechna ohniska a požár tak likvidován. Dalším průzkumem dané lokality bylo nalezeno další ohnisko požáru na ploše 5 x 4 m, kde hořela suchá tráva, požár byl lokalizován a likvidován za pomoci zádových vaků. Po celkové likvidaci požáru byla jednotka odeslána velitelem zásahu zpět na svoji základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 48