Fotogalerie - 15.04.2012 - požár Vojkovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru skládky u rybníku Šejba v k.u. obce Vojkovice, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+6.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár černé skládky na ploše cca 8 x 8 m a suchého porostu na ploše cca 8 x 15m v těsné blízkosti železniční tratě Brno – Břeclav. Na místě události se nacházela jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice a prováděla lokalizaci požáru travnatého porostu za pomoci jednoduchých hasebních prostředků.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k provedení lokalizace požáru černé skládky a doplnění zasahujícího družstva PS Židlochovice. K dohašení travnatého porostu byl nasazen zádový vak ERMAK a doplněno družstvo PS Židlochovice, k lokalizaci požáru skládky bylo nasazeno jednoduché vedení 5 „C“ s tuhým smáčedlem Pyrocool. Po provedené lokalizaci požáru byly postupně dohašovány jednotlivá ohniska požáru a skládka důkladně prolévána a požár tak likvidován. Následně jednotka provedla úklid materiálu a byla velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 55