Fotogalerie - 14.04.2012 - požár Vojkovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru skládky u rybníku Šejba v k.u. Vojkovice, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+7.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár černé skládky a přilehlého travnatého porostu na železničním náspu, na místě události se nacházela jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice a prováděla zásah za pomoci jednoduchého vedení „C“.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k nasazení přiměšovače s tuhým smáčedla Pyrocool z výbavy jednotky do stávajícího útočného vedení, k doplnění obsluhy proudu s cílem rozhrabat doutnající zbytky skládky a k doplnění zasahující CAS PS Židlochovice vodou. Jednotka následně rozebrala část skládky za pomoc kopáčů a trhacího háku, odkrytá ohniska byla dohašena stávajícím proudem a důkladně prolita vodou a požár tak likvidován. Po provedené likvidaci požáru jednotka pomohla s úklidem použitého materiálu a byla velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 74