Fotogalerie - 04.04.2012 - planý poplach Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru trávy v přírodním parku Výhon v k.u. Židlochovice, lokalitě u vodojemu, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2  a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+8.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že na místě události již zasahuje jednotka HZS JMK ÚO - Brno PS Židlochovice a provádí průzkum dané lokality, žádný požár, či příznaky hoření nebyly patrné.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k provedení průzkumu kolem objektu staré bažantnice s cílem nalézt ohlášený požár, jednotka se proto vybavila jednoduchými hasebními prostředky a prováděla průzkum. V době prováděného průzkumu byla jednotka HSZ JMK ÚO Brno – PS Židlochovice odeslána KOPIS k jiné události, proto velitel jednotky předal velení zásahu veliteli JSDH Židlochovice a ponechal na místě události v záloze i JSDH Hrušovany u Brna. Následně byl proveden důkladný průzkum dané lokality a přilehlého okolí, avšak žádné známky požáru nebyly nalezeny, proto tuto skutečnost velitel jednotky nahlásil na KOPIS a jednotky se vrátily na své základny. Událost byla překlasifikována na planý poplach.
 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 24