Fotogalerie - 25.03.2012 požár Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru travnatého porostu v přírodním parku Výhon v k.u. Židlochovice v lokalitě Křiby, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2, DA – L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+7.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár suché trávy a náletových křovin ve svažitém a členitém terénu, na místě události se nacházela jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k zastavení hlavní fronty požáru ve východním směru šíření, velitel rozhodl o nasazení vysokotlakého proudu od vlastní CAS a k provedení lokalizace dané fronty požáru. Dále vzhledem k ploše požářiště (300 x 50 m) bylo utvořeno dopravní vedení C na rozdělovač a dva útočné proudy D s cílem požár likvidovat – dohasit zbylá ohniska požáru. Ke stejnému účelu byly nasazeny i zádové vaky ERMAK. Po provedené likvidaci požáru jednotka provedla úklid nářadí a byla velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 63