Fotogalerie - 20.03.2012 požár Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru suché trávy v k.u. Židlochovice v přírodním parku Výhon – lokalita spodní část Strží, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+7.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár suché trávy a náletových křovin ve svažitém terénu na ploše cca 50 x 100m, na místě události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice a měla požár lokalizovaný v hlavním směru šíření, kde byly bezprostředně ohroženy dvě dřevěné zahradní chaty.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který vydal jednotce pokyn k lokalizaci zbývajících front požáru za pomoci vysokotlakých proudů a jednoduchých hasebních prostředků – vaků ERMAK. K lokalizaci požáru byly nasazeny 2 vysokotlaké proudy z vlastní CAS, kterými bylo zastaveno šíření požáru a následně za pomoci stávajících proudů a věcných prostředků dohašena zbývající ohniska požáru. Po provedené likvidaci požáru byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 70