Fotogalerie - 20.03.2012 požár Blučina
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru suché trávy v přírodním parku Výhon v k.u. Blučina pod rozhlednou, jednotka k místu události vyjela s DA – L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+5.
     Po příjezdu na místo události (lokalita Kyberky) bylo zjištěno, že se jedná o požár suché trávy a náletových křovin na ploše cca 200 x 50 m ve svažitém a členitém terénu, na místě události zasahovala místní JSDH Blučina.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k zásahu v západní části požářiště, kde se požár šířil směrem k dřevěné chatce. Za pomoci vysokotlakého proudu od vlastní CAS byl požár v dané lokalitě lokalizován, následně byly důkladně dohašeny i zbylá ohniska v dosahu útočného proudu. Další fronta požáru byla lokalizována za pomoci zádových vaků ERMAK a po provedené celkové lokalizaci požáru opět dohašena všechna ohniska požáru v celé ploše požářiště.  Po provedené likvidaci odeslal velitel zásahu obě jednotky na své základny.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 67