Fotogalerie - 06.03.2012 požár Židlochovice

      JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK ve 14:30 hod k požáru travního porostu a náletových křovin v přírodním parku Výhon v lokalitě Strže v k.u. Židlochovice, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+7.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár suché trávy a náletových křovin v nepřístupném terénu, požár se nacházel na ploše cca 100 x 50 m. Na místě události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice za pomoci vysokotlakého proudu a jednoduchých prostředků.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k vybavení se zádovými vaky ERMAK a k doplnění zasahující jednotky PS Židlochovice zejména při lokalizaci severní fronty požáru v délce cca 100 m a následně i k lokalizaci zbylých front požáru. Po provedené lokalizaci požáru byly postupně dohašeny jednotlivá ohniska požáru v celé ploše požářiště. Po provedené likvidaci požáru byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 

Jednotky: HZS JMK ÚO Brno - PS Židlochovice, JSDH Židlochovice, JSDH Blučina

 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 51