Fotogalerie - 03.03.2012 požár Blučina
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 17:06 hod k požáru suché trávy a náletových křovin v přírodním parku Výhon, lokalita nad Horákovou stodolou v k.u. obce Blučina, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+9.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár ve svažitém a nepřístupném terénu na ploše cca 150 x 50 m, na míst události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice z pomoci jednoduchých hasebních prostředků a vysokotlakého proudu a měla lokalizovánu frontu požáru v hlavním směru šíření požáru.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn se vybavit zádovými vaky ERMAK a k provedení lokalizace požáru v severní a jižní frontě požáru. Po celkové lokalizaci požáru byly postupně dohašena zbylá ohniska požáru v celé ploše požářiště za pomoci stávajících věcných prostředků a požár tak likvidován. Následně byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
     V průběhu zásahu byly použity ochranné nápoje z výbavy jednotky.
 
Jednotky: HZS JMK ÚO Brno - PS Židlochovice, JSDH Židlochovice, JSDH Blučina
 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 58