Fotogalerie - 20.02.2012 technická pomoc Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 7:22 hod k technické pomoci čerpání vody na ul. Nádražní v Židlochovicích, jednotka k místu události vyjela s DA – L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+5.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o zatopené sklepní prostory jedné ze skladových hal společnosti, ve sklepě se nacházelo na cca 200 m3 vody. Na místě události se nacházela jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice a prováděla čerpání vody pomocí kalového el. čerpadla.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd na místo události veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k nasazení kalového čerpadla a vlastního zdroje el. energie z výbavy jednotky. Po příjezdu JSDH Žabčice, kterou na místo události povolal velitel zásahu a po nasazení jejího čerpadla se jednotka HZS vrátila na svoji základnu a velení zásahu bylo předáno veliteli JSDH města Židlochovice. Jednotky pokračovaly v čerpání vody, ke kterému byla nasazena i CAS JSDH Žabičce. Po odčerpání vody a úklidu věcných prostředků bylo místo zásahu předáno pracovníkům společnosti a jednotka se vrátila na svoji základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 74