Fotogalerie - 22.04.2011 Požár Holasice
JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 09:02 hod k požáru výrobní a skladovací haly v areálu bývalého zemědělského družstva v obci Holasice (jednalo se o plánované taktické cvičení), jednotka k místu události vyjela s CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+4.
     Po příjezdu na místi události bylo zjištěno, že je nasimulován požár obráběcího stroje a části přízemní, výrobní haly. Na místě události zasahovaly jednotky HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice a JSDH Holasice za pomoci dvou útočných proudů.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd jednotky veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k utvoření útočného proudu „C“ od stávajícího rozdělovače jednotky PS Židlochovice za pomoci VDP s cílem lokalizovat požár v jižní části objektu, současně vydal pokyn k doplňování vody do zasahující CAS JSDH Holasice. Po příjezdu JSDH Hrušovany u Brna jednotka doplnila její družstvo a byl utvořen další útočný proud od stávajícího dopravního vedení JSDH Holasice do prostoru haly ze severní části objektu s cílem provést lokalizaci požáru. Po nasazení všech útočných proudů bylo cvičení ukončeno a provedeno jeho vyhodnocení, poté byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 71