Fotogalerie - 12.04.2011 Požár Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 19:47 hod k požáru skládky v areálu sportovního stadionu na ul. Nádražní v Židlochovicích, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+7.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár části bioskládky, hořela část o velikosti cca 8 x 20 m a výšce cca 2 m. Na místě události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice za pomoci vysokotlakého proudu.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd jednotky veliteli zásahu který jednotce vydal pokyn k doplnění obsluhy stávajícího útočného, vysokotlakého proudu a zřízení útočného vedení „C“ od CAS 32 PS Židlochovice s cílem postupně lokalizovat a dohašovat jednotlivá ohniska požáru ze severní strany skládky. Následně VZ vydal jednotce pokyn k utvoření dopravního vedení „B“ od cca 60 m vzdáleného podzemního hydrantu k doplňování CAS 32 PS Židlochovice. Jednotka poté postupně prolévala skládku a dohašovala ohniska požáru. Po provedené likvidaci jednotka provedla úklid technických prostředků a byla velitelem zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 88