Fotogalerie - 15.03.2011 Požár Židlochovice 2
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 19:04 hod k požáru suché trávy a náletových křovin v přírodním parku Výhon – lokalita nad vodojemem v k.u. Židlochovice. Jednotka k místu události vyjela s technikou VEA - L2, DA – L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z  v počtu 1+10.  
     Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o požár trávy a náletových křovin na ploše cca 100 x 30 m, na místě události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno - PS Židlochovice za pomoci lafetové proudnice.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd jednotky veliteli zásahu, který určil naši jednotku k zásahu za pomoci vysokotlakého proudu a jednoduchých hasebních prostředků (lopat a zádových postřikovačů) k dohašení zbylých ohnisek požáru. Během hasebního zásahu byla jednotka přesunuta velitelem zásahu k druhému ohnisku požáru o rozloze cca 20 x 40metrů v lokalitě nad cihelnou, kde za pomoci jednoduchých hasebních prostředků provedla lokalizaci a po příjezdu naší CAS následnou likvidaci požáru za pomoci vysokotlakého proudu. Po provedené likvidaci požáru se jednotka na pokyn velitele zásahu vrátila zpět na základnu

 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 77