Fotogalerie - 09.03.2011 Požár Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 16:28 hod k požáru suché trávy a náletových křovin v přírodním parku Výhon v k.u. Židlochovice v lokalitě Strže, jednotka k místu události vyjela s VEA - L2 a CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+4.  
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár o rozloze cca 100 x 100 m v poměrně svažitém a členitém terénu, požár se šířil východním a jižním směrem. Na místě události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice za pomoci vysokotlakého proudu a prováděla lokalizaci požáru v jižním směru šíření, kdo byly požárem ohroženy dvě dřevěné chatky.
     Velitel jednotky se nahlásil veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k provedení lokalizace požáru ve východní části požářiště, kde se požár stále šířil, k lokalizaci požáru byly nasazeny jednoduché hasební prostředky (lopaty a zádové postřikovače). Po provedené lokalizaci požáru byly dohašeny zbylé ohniska požáru za pomoci stávajících prostředků a požár tak likvidován. Po provedeném závěrečném průzkumu, který provedl velitel zásahu, byla jednotka odeslána zpět na svoji základnu.
 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 79