Fotogalerie - 02.03.2011 Požár Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 11:36 hod k požáru suché trávy a náletových křovin v přírodním parku Výhon v k.u. Židlochovice, lokalita Strže, jednotka k místu události vyjela s CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+4.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár suché trávy a náletových křovin a stromů ve svažitém terénu v lokalitě Strže, požár se nacházel na ploše cca 100 x 40 m a šířil se po směru větru. Na místě události se nacházela jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice, která zasahovala za pomoci lafetové proudnice od CAS a za pomoci jednoduchých hasebních prostředků.
     Velitel jednotky nahlásil příjezd jednotky veliteli zásahu, který jednotce vydal pokyn k zásahu za pomoci jednoduchých hasebních prostředků (lopat a zádových postřikovačů) k lokalizaci fronty požáru ve směru šíření. Po provedené lokalizaci požáru byla jednotka nasazena k dohašování jednotlivých doutnajících ohnisek požáru za pomoci stávajících prostředků. Po dohašení všech ohnisek požáru provedl velitel zásahu závěrečný průzkum a jednotku odeslal zpět na svoji základnu.

 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 80