Fotogalerie - 12.11.2010 požár skládky odpadu Židlochovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK k požáru skládky dřeva na ul. Nádražní v areálu sportovního stadionu v Židlochovicích, jednotka vyjela s CAS 20 3400/210 - S2Z v počtu 1+4.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár části skládky bioodpadu, požárem byla zachvácena cca pětina uskladněného materiálu. Na místě události se nacházela jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice a zasahovala za pomoci lafetové proudnice s cílem lokalizovat požár.
     Velitel jednotky se po příjezdu na místo události nahlásil veliteli zásahu, který vydal jednotce pokyn k doplnění příslušníků jednotky HZS při rozebírání a dohašování ohnisek požáru, k tomuto účelu byl vytvořen útočný proud C. V průběhu likvidačních prací bylo zjištěno další ohnisko požáru ve vedlejší hromadě uskladněného bioodpadu, kde probíhalo zřejmě samovzníceni. Velitel zásahu proto vydal rozkaz k prolití uskladněného materiálu za pomoci lafetové proudnice z naší CAS. Po provedené likvidaci požáru bylo požářiště důkladně prolito a jednotka se vrátila na pokyn velitele zásahu na svoji základnu.
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 55